Bezpieczne i zdrowe otoczenie w Twoim domu i firmie
Redukcja kosztów. Oszczędność czasu. Zdrowie.

Bezpłatna prezentacja

Jesteś ciekaw jak działają nasze produkty ekologiczne? Nic prostszego, umów się na niezobowiązujące spotkanie w Twoim domu, podczas którego nasz konsultant zaprezentuje możliwości produktów. Opieramy filozofię istnienia marki Natura Zdrowia o ekologiczne funkcjonowanie i życie w zgodzie z naturą. Produkty ekologiczne dostępne w naszym asortymencie mają bardzo wysoki, korzystny wpływ na środowisko z uwagi na eliminację chemii gospodarczej z naszego życia.

Niestety wiele osób dalej sądzi, że jeśli coś jest ekologiczne to jest drogie… tu się nie zgodzimy, gdyż nasz asortyment dostępny jest dla każdego w przystępnej cenie, a okres używania jest znacznie dłuższy niż przeciętnych produktów opartych o związki chemiczne, które powodują powolne ale skuteczne niszczenie naszego organizmu.

Firmy produkujące chemię gospodarczą bombardują nas reklamami za pośrednictwem mediów (telewizja, radio, Internet, prasa, reklamy sponsorowane) co przyczynia się do zwiększenia sprzedaży środków chemicznych, które jak wyżej wspomniano zatruwają nasze organizmy prowadząc do różnorakich chorób.

Bądź świadomy i usuń chemię ze swojego domu i żyj zdrowo. Bezpłatna prezentacja ma na celu uświadomienia Ci, że życie bez środków chemicznych jest możliwe, tańsze oraz zdrowsze. Wychodząc na przeciw potrzebom rynku, oferujemy produkty jakie możemy używać w codziennym życiu, dzięki czemu nasze naturalne suplementy diety, ekologiczne produkty zastąpią chemię gospodarczą.

Zapoznaj się z dalszą częścią podstrony i zobacz dlaczego warto dać nam szansę na prezentację. To nic nie kosztuje, a jedynie możesz zyskać na naszym spotkaniu.

Jeśli masz pytania, wątpliwości, nasunęły się myśli o współpracy, nie krępuj się i skontaktuj się z nami.

Co zyskujesz dzięki naszym produktom

Produkty ekologiczne

Nasze produkty działają przy użyciu tylko i wyłącznie wody

BWC / ANIMAL FRIENDLY

Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach

Bezpieczne dla środowiska

Ekologia i dbanie przede wszystkim o otaczający nas świat

Redukcja czasu sprzątania

Redukujemy niemal do minimum czas potrzebny na sprzątanie domu lub firmy

Realne oszczędności

Eliminacja chemii redukuje koszty związane z utrzymaniem czystości w domu i firmie

Dom bez chemii

Brak fosforanów, boranów, NTA, formaldehydu, EDTA, związków chlorowych czy PCW.

Przyjazne alergikom

Nasze produkty bezpieczne są dla alergików. Usuwamy chemię z Twojego życia

Suplementy diety

Produkty zostały opracowane wyłącznie w oparciu o naturalne składniki

System recyklingu

Aby ograniczyć wpływ na środowisko propagujemy segregację odpadów

Naturalne suplementy i produkty ekologiczne

Wystarczy niespełna godzina abyś mógł poznać produkty ekologiczne, które zmienią Twoje życie. Dlaczego uważamy, że nasz asortyment jest taki rewelacyjny ? 

Odpowiedź jest prosta: One zmieniły nasze życie.

Produkty ekologiczne ograniczą czas poświęcony na sprzątanie i koszt z nim związany, usuną chemię z Twojego życia, a co za tym idzie polepszy jego jakość.

Spotkanie bez zobowiązań

Bezpłatna prezentacja odbywa się po wcześniejszym umówieniu dogodnego dla Ciebie terminu. 

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail). Podczas prezentacji zostaną Ci przedstawione możliwości i sposoby zastosowania naszych produktów.

Usuwanie chemii
Usuwanie chemii z naczyń
Sprzątanie przy użyciu samej wody
Czyszczenie baterii łazienkowej

Sprawdź nas

Trudno usuwalne plamy, bardzo ciężkie do usunięcia nawet za pośrednictwem chemii gospodarczej – to nie problem. Zademonstrujemy Ci jak działają nasze produkty i dlaczego są tak rewelacyjne. 

Zabrudzenia, plamy, brudne okapy, pozostałości silikonu, klejów, przypalone garnki, lustra, zabrudzone umywalki, brudne zakurzone okna, to nie problem. Nasze produkty czyszczą każdą powierzchnię! Przy użyciu wyłącznie minimalnej ilości wody.

Czemu wiemy, że zrobimy wrażenie?

Gdyż widzimy natychmiastowe efekty działania naszych produktów podczas prezentacji, niedowierzanie w szybkość działania i realnych oszczędności jakie możemy Ci pokazać. Podczas prezentacji zobaczysz jak można szybko, przy użyciu wyłącznie wody sprzątać i redukować koszty. 

Nasi konsultanci to zwykli ludzie, którzy jak Ty widzieli wcześniej niesamowite działanie naszych produktów i dołączyli do nas.

Umów się na spotkanie i poznaj rewelacyjne właściwości produktów ekologicznych.

Efekt naszych produktów na trudno usuwalnych plamach
Usuwanie plam z dywanu

Umów się na bezpłatną wizytę i poznaj nasze produkty.

Produkty ekologiczne Natury Zdrowia